Log in  |  česky

[ZA-EX] - Zatracení exoti

OK

This page uses cookies for its functionality. By staying on this page you agree with using cookies.

Our arm of coats

Welcome to our webpage. We are clan from World of Tanks computer game. We play mostly for fun and not only taks but also many other games. On this web you can find information about our clan, what is happening, list of our memebers and also contact if you wanted to join our clan. We wish you accurate gun and strong armour.

News

×

We are sorry but articles in the news section are available only in Czech language.

PF 2020

Written by carbonbones on 12/24/2018, edited by carbonbones on 01/16/2020

Klan Zatracených exotů přeje všem tankistům, tankistkám, netankistům a všem ostatním klidné prožití vánočních svátků s těmi nejbližšími, hodně dárků pod stromečkem a hodně štěstí nejen na tancích v novém roce 2020.

Klanový turnaj tier VIII

Written by Jc_Jack_1 on 09/11/2018

Každý s každým - 3 bitvy na mapě Doly - délka jedné bitvy 7 minut. Jakýkoliv tank tier VIII (je povoleno mít v každé ze třech bitev jiný tank). Jako pozorovatel musí být minimálně jeden jiný hráč v klanu. Hráči, kteří se budou utkávat proti sobě, budou do výcvikové místnosti pozváni pozorovatelem. Hráči do této místnosti vstoupí již připraveni s nasazeným tankem a tento již nesmí v konkrétní bitvě měnit. V případě, kdy se hráč pokusí tank vyměnit, bude to bráno jako jeho prohra. Je zakázáno používat ZLATOU munici/GOLDY. Použití goldové munice se bere jako prohra hráče, který ji použil. … whole article

Archive